O nas

Target & Shane Language Training to organizacja szkoleniowa świadcząca usługi językowe Business to Business projektowane w oparciu o potrzeby Klienta. Naszym etutem jest elastyczność i umiejętność dostosowania szczegółów organizacyjnych i merytorycznych.

Należymy do międzynarodowej grupy Saxoncourt Holdings Ltd., zrzeszającej 252 szkoły językowe na całym świecie. Warszawski oddział, założony w 1993 roku, był odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie nauki języka angielskiego w polskich firmach. 30 lat doświadczenia pozwala nam stwierdzić, że kluczem do sukcesu jest dobra komunikacja, umiejętnie prowadzony dialog, oparty o właściwe pytania ukierunkowane na oczekiwane rezultaty.

Efektem naszego podejścia są skuteczne szkolenia, które umożliwiają uczestnikom poprawne zastosowanie języka angielskiego zarówno w środowisku zawodowym jak i kontaktach osobistych.

Połączenie wiedzy z kulturą dialogu i sprawną organizacją pozwala nam dziś z powodzeniem realizować zajęcia w ponad 80. firmach na terenie całej Polski. Większość Partnerów obdarzyła nas zaufaniem na długie lata

saxoncourt

Jack Gutkowski

“Jestem native speakerem języka angielskiego z Kanady. Do Warszawy przeniosłem się w ślad za polskimi korzeniami pod koniec lat 80. Pierwsze zawodowe doświadczenia uświadomiły mi jak ważna jest znajomość języków obcych w firmach współpracujących z zagranicznymi kontrahentami. Jak duży wpływ na funkcjonowanie i rozwój firmy ma ta umiejętność. Kolejne 4 lata spędziłem w Londynie poświęcając się przygotowaniom do zawodu lektora. W 1992 zdobyłem certyfikat TEFL uprawniający do nauczania języka angielskiego przez obcokrajowców.

Zapotrzebowanie na organizację nauki języka angielskiego in-company wciąż rosło. Wtedy zrodził się pomysł nawiązania współpracy z Saxoncourt, globalnym liderem w organizacji szkoleń z języka angielskiego. W 1993 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy oddział w Polsce - Target & Shane English Courses. Dziś, 25 lat po rozpoczęciu działalności, konkurencja na rynku jest zdecydowanie większa. Co sprawia, że w dalszym ciągu nasza oferta jest atrakcyjna. Doświadczenie, kilkaset rozmów z potencjalnymi Partnerami, nauczyły mnie, że we współpracy najważniejsza jest komunikacja, umiejętność słuchania drugiej strony. Znajomość potrzeb jest gwarancją stworzenia unikalnej, "szytej na miarę" oferty. Dziś, jako główny metodyk i osoba odpowiedzialna za procesy rekrutacyjne, stawiam na dialog. Tego samego oczekuję od moich współpracowników. Poza twardymi kompetencjami zespół naszych lektorów cechuje łatwość nawiązywania
kontaktów interpersonalnych, umiejętność analizy potrzeb szkoleniowych i przekazywania wiedzy. Twój Target jest naszym priorytetem.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom i życzymy dalszych sukcesów w doskonaleniu znajomości języków obcych."

Jack Gutkowski - Dyrektor ds. Metodycznych