PŁATNOŚCI

Atrakcyjność naszych cen polega na ustanawianiu ich indywidualnie.

Koszt zajęć zależy jest od potrzeb merytorycznych uczestników, częstotliwości spotkań oraz lokalizacji siedziby, miejsca zamieszkania Klienta.

Dla uczestników naszych szkoleń Target & Shane opracowaliśmy jak najbardziej dogodne warunki płatności:

  • koszt jest niezależny od ilości osób w grupie (z uwagi na efektywność szkolenia maksymalna liczba uczestników jednej grupy to 8 osób)
  • opłata za kurs pobierana jest w miesięcznych ratach a termin wystawiania faktury to ostatni dzień miesiąca za zajęcia, które odbyły się w danym miesiącu
  • nowa umowa zezwala na odwoływanie zajęć bez konsekwencji finansowych dla Klienta, jeżeli odwołanie to nastąpi do godziny 15:00 jeden dzień roboczy przed terminem lekcji wynikającym z harmonogramu. Klient może odwołać lekcje zarówno poprzez wysłanie maila jak i kontakt telefoniczny. Odwołane zajęcia mogą zostać odrobione w innym, dogodnym dla Klienta i lektora terminie lub odliczone od faktury.
  • za dojazd do Klienta nie pobieramy dodatkowych opłat
  • ceny są kwotami netto - brutto (usługi szkoleniowe są zwolnione z podatku VAT)

 

Oferujemy bezpłatne, niezobowiązujące spotkania z głównym metodykiem Target & Shane Language Training. Ich celem jest prezentacja szczegółów oferty, w tym metodologii i materiałów szkoleniowych, poznanie Państwa wymagań i zaproponowanie optymalnych rozwiązań. Spotkanie może odbyć się w siedzibie Państwa firmy bądź w miejscu zamieszkania.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem biuro@target.edu.pl lub pod numerem telefonu 22 620 00 20. Termin spotkania dostosujemy do Państwa możliwości czasowych.