LEKTORZY

 

Rozumiemy, że sukces w nauce języków obcych zależy przede wszystkim od umiejętności i kompetencji nauczycieli. Jako członek międzynarodowej grupy Saxoncourt, Target & Shane jest jedynym dostawcą szkoleń z języka angielskiego mającym dostęp do usług wiodącej brytyjskiej agencji zajmującej się rekrutacją lektorów - Saxoncourt Recruitment. Zatrudniamy tylko doświadczonych lektorów polskich oraz native speakers, których kwalifikacje są potwierdzone dyplomami lingwistycznymi lub innymi uprawnieniami do nauczania języka angielskiego (certyfikat TEFL, CELTA).

Oprócz kwalifikacji lingwistycznych i pedagogicznych, wielu naszych nauczycieli posiada także specjalistyczną wiedzę zdobytą w trakcie poprzedniej kariery zawodowej. Zawsze, kiedy jest to możliwe, staramy się połączyć ich doświadczenie z potrzebami naszych Klientów, wzbogacając w ten sposób szkolenie językowe o dodatkowe elementy zaczerpnięte z innych dziedzin.

Możemy pochwalić się stałym zespołem lektorów, najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Niektórzy pracują z nami od kilkunastu lat, niezmiennie ciesząc się zaufaniem i dobrą opinią wśród naszych Klientów.

Uważamy, że tylko kiedy Studenci lubią swoje zajęcia, mogą z nich w pełni skorzystać. Dlatego tak ważne dla nas jest bliższe poznanie Państwa także pod kątem charakteru firmy. Zrozumienie potrzeb przedsiębiorstwa pozwala nam zarekomendować odpowiedniego lektora prowadzącego i zadbać o zadowolenie Uczestników zajęć. Zachęcamy do dzielenia się odczuciami a w przypadku braku satysfakcji gwarantujemy możliwość zmiany nauczyciela.

Dialog z Klientem oparty na szacunku i zorientowany na wspólny cel cechuje styl pracy, który praktykujemy i który doskonalimy czerpiąc z ponad 20-sto letniego doświadczenia w kontaktach w sektorze B2B.